# # # #

„VDI Baldai” veiklą pradėjo 2004 metais, kaip firmos UAB „Vaizdinė dizaino idėja“ baldų padalinys. Tačiau nuo 2009 metų tai jau pilnai susiformavusi, savarankiška ir kokybiškas paslaugas teikianti bendrovė. UAB „VDI Baldai” specializuojasi individualaus dizaino nestandartinių baldų gamyboje. Glaudus bendradarbiavimas su architektais ir dizaineriais, išskirtinis dėmesys darbo kultūrai ir gaminių kokybei leido sukurti platų klientų ratą. Firmos paslaugomis naudojasi ne tik privatūs klientai, bet ir daugelis Lietuvoje ir užsienyje žinomų įmonių, tokių kaip: „DNB bank“, „Ernst & Young“, „Nordea Bank“, „Ergo Lain“, „Delano“, „Presto“, „Holiday Inn“ ir kt. Mūsų klientai visuomet lieka patenkinti atliktu darbu, o tai mums leidžia nesustoti ir nuolat judėti į priekį.

 

Mūsų, kaip individualius baldus gaminančios įmonės, tikslas yra visuomet darbus atlikti laiku taikant aukščiausius gamybos standartus. Būtent todėl tik geriausios medžiagos yra naudojamos viso gamybos proceso metu. Pagrindinės gamybos medžiagos: natūralus medis, medienos drožlių plokštės (MDP), vidutinio tankio medienos plaušo plokštės (MDF)  bei tik Vokietijos gamintojo BLUM tiekiama furnitūra.

 

Jei Jūs norėtumėte įsirengti: Virtuvę, Svetainę, Miegamąjį ar Vonios kambarį, o gal Ofisą, Kavinę, Parduotuvę ar net visą prekybos centrą. Mūsų profesionalių ir patyrusiu žmonių komanda yra visuomet pasiruošusi Jums padėti.

 

VDI Baldai – Ieškantiems išskirtinumo!